USŁUGI / Wykonujemy wszelkie prace z zakresu jubilerstwa.

oferta_foto

Stosujemy narzędzia najwyższej generacji.
Lutujemy najnowocześniejszymi technikami z użyciem mieszanek wodorotlenowych lub spawamy laserem miejsca, które ze względów technologicznych nie mogą być poddawane działaniu wysokich temperatur.
Łączymy bardzo małe detale o wielkości 0.1 mm.
Mikro spawanie laserem złota, srebra i platyny w pobliżu kamieni bez wyjmowania ich z oprawy.
Metale, które łączymy: złoto, srebro, tytan, mosiądze, stale szlachetne stopowe, platynowce, stopy używane w protetyce i chirurgii.

 

Ile to kosztuje?

cena

Z tym pytaniem spotykamy się zawsze, gdy wykonujemy dla Ciebie jakąś pracę. Wszystko zależy od ilości przedmiotów i materiału, z którego są wykonane.

Spawanie okularów wykonanych z tytanu od 120 zł
Spawanie okularów stalowych od 100 zł
Spawanie protezy od 100 zł

Dla stale współpracujących firm  stosujemy atrakcyjne rabaty na wykonane usługi.

Ceny podane są za jeden punkt tj. pęknięte miejsce i mogą się różnić w zależności od czasu pracy i użytego metalu wypełniającego szczelinę. Niektóre przedmioty można spawać bez dodatku spoiwa co znacznie obniża cenę.

Zawsze polecamy wysłać przedmiot lub jego zdjęcie – dokonamy wstępnej oceny kosztów i powodzenia dokonania naprawy. Po akceptacji Klienta naprawiony przedmiot odeślemy pocztą.

 

Gwarancja

gwarancja

 

Na wykonane spawy udzielamy gwarancji, niemniej jednak należy pamiętać, że większość zepsutych przedmiotów trafia do nas z powodu zmęczenia materiału lub niewłaściwego użytkowania, stąd jeśli spawany przedmiot powtórnie poddamy nadmiernemu zginaniu może on pękać dalej.

 

Pieniądze za prace

Jeśli nie uda nam się zespawać trwale przedmiotu powierzonego do naprawy oddamy go z powrotem nie pobierając od Ciebie opłaty za usługę.