USŁUGI / Wykonujemy wszelkie prace z zakresu mikro obróbki metali polerowanie i szlifowanie

oferta_foto

Stosujemy narzędzia najwyższej generacji.
Lutujemy najnowocześniejszymi technikami z użyciem mieszanek wodorotlenowych lub spawamy laserem miejsca, które ze względów technologicznych nie mogą być poddawane działaniu wysokich temperatur.
Łączymy bardzo małe detale o wielkości 0.1 mm.
Mikro spawanie laserem złota, srebra i platyny w pobliżu kamieni bez wyjmowania ich z oprawy.
Metale, które łączymy: złoto, srebro, tytan, mosiądze, stale szlachetne stopowe, platynowce, stopy używane w protetyce i chirurgii.

naprawa koperty zegarka

ekonstrukcja złotego zegarka Naprawione zostały wszystkie elementy mocowania paska. Ze złotej blachy na nowo wykonano wszystkie mocowania przystosowano je do teleskopu który będzie trzymał nowy pasek . Calość podano szlifowaniu , polerowaniu i obróbce galwanicznej tak by zegarek wyglądał jak nowy . KONTAKT DO NAS...

View 
Przemysł

Spawamy  tytan, stal nierdzewną, metale szlachetne. Stosujemy  tam gdzie  potrzebna jest precyzja wykonania  niemożliwa do osiągnięcia  innymi metodami  spawania. Nagrzewanie powierzchni ograniczone jest do minimum. Spawanie odbywa się w osłonie argonu a w miejscu łączenia powstają niewielkie ślady . KONTAKT DO NAS 66-400 Gorzów Wlkp....

View 
Optyka

Przykłady  prac spawania laserem  miejsc  których niemożliwe  było by połączenie tradycyjnymi  technikami bez pozostawienia widocznych śladów  na powierzchni okularów.

View 

 

Ile to kosztuje?

cena

Z tym pytaniem spotykamy się zawsze, gdy wykonujemy dla Ciebie jakąś pracę. Wszystko zależy od ilości przedmiotów i materiału, z którego są wykonane.

Dla stale współpracujących firm  stosujemy atrakcyjne rabaty na wykonane usługi.

Ceny podane są za jeden punkt tj. pęknięte miejsce i mogą się różnić w zależności od czasu pracy i użytego metalu wypełniającego szczelinę. Niektóre przedmioty można spawać bez dodatku spoiwa co znacznie obniża cenę.

Zawsze polecamy wysłać przedmiot lub jego zdjęcie – dokonamy wstępnej oceny kosztów i powodzenia dokonania naprawy. Po akceptacji Klienta naprawiony przedmiot odeślemy pocztą.

 

Gwarancja

gwarancja

 

Na wykonane spawy udzielamy gwarancji, niemniej jednak należy pamiętać, że większość zepsutych przedmiotów trafia do nas z powodu zmęczenia materiału lub niewłaściwego użytkowania, stąd jeśli spawany przedmiot powtórnie poddamy nadmiernemu zginaniu może on pękać dalej.

 

Pieniądze za prace

Jeśli nie uda nam się zespawać trwale przedmiotu powierzonego do naprawy oddamy go z powrotem nie pobierając od Ciebie opłaty za usługę.